تولید کننده ملی

درباره کارت آویز بیشتر بدانید

کارت آویز

محصولی تمام ایرانی با کیفیتی نظیر مشابه خارجی آن

30000 عدد

توان تولید روزانه

30 نفر

با حمایت شما عزیزان برای تولید این محصول در کارت آویز مشغول به کار شده اند.

8 سال

تجربه حرفه ای در تولید و چاپ آویزهای کارت

داستان شروع

در سال ۱۳۹۰ با تولید و بومی سازی آویزهای کارت و ملزمات وابسته آن نیاز کشور را از واردات این محصول برطرف نمودیم و نام این محصول را به عنوان ” آویزکارت” ثبت رسمی کردیم

باتوجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصول نسبت به نمونه خارجی آن بسیاری از واردکنندگان و آژانس های تبلیغاتی همکاری خود را با مجموعه کارت آویز آغاز کردند و در حال حاضر کارت آویز هم به عنوان پخش کننده مواد خام آویزهای کارت به تولیدکنندگان و هم به عنوان تولید کننده مستقیم آویزهای کارت به مصرف کنندگان کالا عرضه مینماید به همین جهت در سال ۱۳۹۶ عنوان کارآفرین برتر را از آن خود کردیم و توانستیم گواهینامه مدیریت استراتژیک در توسعه کارآفرینی از انجمن توسعه و بهبود کیفیت صنایع ایران را دریافت کنیم

در حال حاضر روزانه توانایی تولید ۳۰۰۰۰ آویز را داریم و با همت کارگران و کارمندان ایرانی در تلاشیم این ظرفیت را افزایش دهیم

فعالیت‌های اصلی کارت آویز:

تولید آویز های نمایشگاهی در رنگ بندی مختلف

چاپ اختصاصی طرح دلخواه روی آویزهای پرسنلی و نمایشگاهی

تولید گیفت های تبلیغاتی انجام کلیه خدمات طراحی حرفه ای

انجام کلیه خدمات نمایشگاهی

تنها برند قانونی و ثبتی چاپ بند و آویز

برند کارت آویز به عنوان اولین ایده پرداز و تولیدکننده آویزهای کارت این محصول را ثبت کرده است و با توجه به رعایت معیارهای خدمات رسانی و بهبود و حفظ کیفیت موفق به نشان های زیر شده :

دریافت گواهینامه مهندسی مدیریت از آکادمی QAM
دریافت گواهینامه مهندسی مدیریت از AGS آمریکا
دریافت گواهینامه مدیریت استراتژیک در توسعه کارآفرینی از انجمن توسعه و بهبود کیفیت صنایع ایران

با حمایت شما عزیزان توانسته ایم ۳۰ نفر را مشغول به کار کنیم و واردات این محصول را با بومی سازی و تولید داخل محدود سازیم .

صحبت مدیر عامل مجموعه :

بعد از چند سال تلاش در زمینه های مختلف چاپی احساس نیازی حس میشد که بسیاری از مشتریان با ما تماس میگرفتند و درخواست محصولی را داشتند به نام “از این بندایی که روش چاپ میکنن” و در کمال تعجب محصولی را میخواستند که در ایران حتی نام خاصی هم نداشت !!! بنا به درخواست های متعدد مشتریان تصمیم گرفتیم برای اولین بار این محصول را تولید کنیم!!!! بعد از چند ماه تست چاپ های فراوان موفق شدیم روش چاپ این بندهارا کشف کنیم ، روشی با کیفیت و ماندگاری بالا که در شأن و منزلت کشور و رویداد های بین المللی باشد ولی مشکل اینجا بود که رول این بندها اصلا در ایران تولید نمیشد بجز نمونه هایی که اصلا برای این کار نبود مثل روبان و …. که از نظر ما مورد تایید نبود.

برای شروع سراغ بندهایی رفتیم که به صورت آماده بسته بندی میشد و چاپ روی این بندها بسیار سخت و طاقت فرسا بود و چاپشون هم زمان بر بود و مهم تر از همه دوخت یا پرسشون باز میشد .در نهایت بعد از کلی دردسر که موفق به تولید این بندها شدیم و امروز افتخار این را داریم که در کنار کارمندان و کارگران ایرانی پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم و برای اولین بار محصولی را با نام کارت آویز یا آویز کارت نام گذاری و به بازار توزیع کنیم .

هم اکنون آماده ی ارائه ی خدمات به کل کشور هستیم و تلاش ما جلب رضایت و همکاری های مادام با مشتریان است

جدیدترین دستگاه های چاپی

جهت بهبود و جلب رضایت مشتریان همواره از بروزترین دستگاه های چاپی استفاده میکنیم تا بتوانیم هم در سرعت و هم در کیفیت پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم.

تمامی محصولات پس از تایید قسمت کنترل کیفیت برای مشتریان ارسال میگردد.

توانایی انجام انواع چاپ های روبان و بند

بر حسب نیاز مشتریان دستگاه ها و متودهای مختلف چاپی را آماده عرضه کرده ایم زیرا این آویز ها و روبان ها کاربردهای مختلفی دارند برخی به شرط هزینه مناسب هستند و برخی به علت کیفیت . از آنجایی که مشتریان سبک های مختلفی را سفارش می دهند برای رفع این نیاز مجموعه ما آمادگی کامل برای چاپ و تولید محصول مورد نظر شما را در رنگ بندی و بافت مختلف دارد.

انواع چاپ های سولار،کامپرشن،دیجیتال،حرارتی و ترنسفر،کاتر،سیلک اسکرین در این مرکز ارائه می شود

کارگران و کارمندان ایرانی

مسلما این جمع به همت شما عزیزان دور هم جمع شده اند و برای جلب رضایت شما روزانه نهایت تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم بیش از پیش اعتماد شما را جلب کنیم

این محصول به ظاهر ساده دارای پروسه پیچیده ای است که به همت کارگران ایرانی تولید می شود